Účast na 2. plese pejskařů v Mariánských Lázních

Účast na 2. plese pejskařů v Mariánských Lázních

Dne 13.2. se v hotelu Continental bude konat 2.Ples pejskařů.
Belgian Fox se zapojil jako jeden ze sponzorů  akce a věnovala jsem vouchery do tomboly na Dornovu metodu s Breussovou masáží pro psy  a voucher v hodnotě 1500 na výběr služeb, který se bude losovat jako jedna z hlavních cen.
Během večera hostům plesu povím několik slov o důležitosti péče o pohybový aparát psů a bude také prostor pro malou ukázku.
reklama ples

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malý zvířat (43-001-R), Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky. Autorka projektu www.prvnipomocpropsy.cz a lektor seminářů první pomoci pro psy. V roce 2022 úspěšně ukončila studium Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze a stala se zdravotnickým záchranářem. Momentálně působí v pražské nemocnici na Urgentím příjmu a u soukromé zdravotnické záchranné služby. Tato profese je vedlejším koníčkem, stejně jako studium automechanického učiliště v dálkové formě. Autorka je majitelkou šestnácti a půl letého psa belgického ovčáka Agiho, pětileté stafbulky Kačenky a ročního belgického ovčáka Sabatona ( Tonyho).

Leave a Reply