Oblast působení

Působím v Karlovarském kraji, Středočeském kraji a v Praze a své klienty navštěvuji přímo u nich doma. Zákazníkům tak šetřím čas a starost s dopravou se psem za terapeutem. Z vlastní zkušenosti vím, že pes zpravidla reaguje na terapii v domácím prostředí daleko lépe, než v prostředí cizím a navíc po cestě MHD či autem. Pro ty, kteří upřednostní návštěvu terapeuta v terapeutické místnosti a případě jsou z jiné oblasti, než je moje dojezdová oblast, mohou využít provozovnu v Praze a nebo v Mariánských Lázních.
V některých případech je ovšem vhodnější terapii provést přímo pod dohledem veterinárního lékaře na klinice a nebo ordinaci, zejména v komplikovaných případech, rehabilitacích po operaci a v případech, kdy se jedná o případ ochrnutého psa.
mapaaaaa

Všechny termíny naleznete v přehledném  rezervačním systému a ihned si můžete svůj termín rezervovat. Vzhledem k rozdělení oblastí prosím věnujte pozornost výběru správné lokality ( Vytvořit rezervaci- U koho- zobrazí se nabídka Praha a Středočeský kraj, Karlovarský kraj ).
Pokud upřednostňujete objednání přes e mail, či telefonicky a nebo máte problém s rezervačním systémem, nebo jste nenalezli vyhovující termín, samozřejmě mne můžete kontaktovat i prostřednictvím uvedených kontaktů.