Informace před objednáním

Informace před objednáním

OBJEDNÁVÁNÍ

 • objednávání telefonicky a nebo sms je možné pouze v PRACOVNÍ DOBĚ. Na telefonáty a sms o víkendech a nebo svátcích nereaguji. Pokud máte pocit, že váš dotaz nesnese odkladu, použijte prosím email.
 • na email odpovídám podle akutnosti a podle svých časových možností. Běžná doba odpovědi je do tří dní. Není nutné, abyste mi dvě hodiny po odeslání mailu volali, že jste mi poslali mail.
 • pokud vám nepřijde odpověď na mail a nebo zprávu nejpozději do pěti dní, pravděpodobně mi zapadla- připomeňte se.
 • nevyužívejte můj osobní facebookový profil k objednání mimo pracovní dobu a nebo dotazy!
 • nežádejte po mně konzultace stavu vašeho psa po telefonu, prognozy a podobně. Pokud máte ke stavu psa snímky, lékařské zprávy, pošlete mi prosím všechno do mailu včetně popisu problémů.
 • u psů, kteří jsou v léčbě u veterináře a nebo v poslední době byli léčeni vyžaduji LÉKAŘSKOU zprávu.

Pokud před ošetřením požaduji, aby váš pes byl vyšetřen veterinářem z důvodu kulhání / náhlého zhoršení stavu se kterým se objednáváte/ pes má problémy s motorikou a nebo nechodí vůbec, tak požaduji předem výsledek veterinárního vyšetření. BEZ NĚJ PES NEBUDE PŘIJAT K TERAPII. K veterináři vás neposílám z rozmaru, ale k vyloučení kontraindikovaných stavů. Vašemu psu chci pomoci a ne mu způsobit zhoršení stavu a nebo jiné komplikace. Děkuji za pochopení! 

ZRUŠENÍ TERMÍNU

Zrušení termínu je možné nejpozději 24 hodin před terapií.

Pokud termín zrušíte v den terapie, nepřijdete bez zrušení termínu, požaduji penále za blokování termínu a mého času ve výši 50% terapie převodem na účet a sice za každého objednaného psa. Po úhradě je možné objednání dalšího termínu. Bankovní spojení naleznete v kontaktech a jako variabilní symbol uveďte prosím datum původního termínu.
(V případě náhlého zhoršení zdravotního stavu psa a v jiných opodstatněných důvodech zrušení termínu bude penále odpuštěno.)

CHOĎTE PROSÍM PŘESNĚ NA ČAS! Není možné přijít na terapii o půl hodiny dříve, zřejmě před vámi někdo je, připravuji se na další terapii a podobně. Pokud víte, že máte zpoždění, dejte prosím vědět dopředu. Mohu tolerovat zpoždění maximálně 15 minut. Pokud budete mít zpoždění více jak 15 minut, terapie bude zrušena.

MĚJTE SVÉHO PSA NA VODÍTKU! Provozovna v Roztokách je u frekventované silnice a navíc je vchod společný s butikem s oblečením. Nebudu řešit stížnosti na volně pobíhajícího psa v butiku a případné škody jím způsobené.

INFORMACE K TERAPII

 • váš pes bude při terapii ležet na boku, stát a sedět. Pokud máte psa, který „neumí“ ležet na boku, dobře zvažte objednání. Čas určený pro terapii není určený k tomu, abyste půl hodiny nacvičovali ležení psa na boku.
 • pokud bude ze strany majitele ke psu jakýkoliv náznak agrese a nebo fyzického trestu, bude velice rychle vyprovozen ze dveří! (bohužel se stává…)
 • pes minimálně tři dny před terapií nesmí absolvovat žádnou jinou formu fyzioterapie, očkování, čipování, čištění zubů v narkoze a podobně. Nechte prosím tělo psa zotavit tři dny, lépe týden.
 • minimálně tři dny po terapii je nutný klidový režim psa- žádné tréninky, závody, aportování.

NA TERAPIE NEVOĎTE HÁRAJÍCÍ FENY! 

Pokud pominu znečištění prostor, které pochopitelně po vaší feně uklízím já, tak na terapie chodí i další psi a pro psy-samce může být předchozí přítomnost hárající feny opravdu problém.
Hárající feny neošetřuji a nevoďte je ani jako doprovod.

ZNAČKOVÁNÍ A JINÉ ZNEČIŠTĚNÍ A NEBO ZNIČENÍ PROSTOR

Opakově se stává, že mi váš (nevychovaný) pes označkuje nábytek, křeslo a nebo zeď. Někteří majitelé jsou dokonce ochotní se se mnou dohadovat, že jejich pes to nebyl.

Vzhledem k množícím se případům zavádím následující opatření:

Pokud mi váš pes označkuje zeď a nebo nějak nevratně zničí vybavení prostor, majitel psa podepíše formulář Uznání škody psem, kde bude detailní popis poškození a bude zhotovena fotodokumentace. Následně bude majiteli odeslána faktura na jeho jméno a adresu za malířské práce  a podobně od profesionální firmy. Pokud máte psa pojištěného na škody, samozřejmě lze řešit přes vaši pojistku.

(Nevztahuje se na počůranou podlahu štěnětem a podobně.)

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky. Autorka projektu www.prvnipomocpropsy.cz a lektor seminářů první pomoci pro psy. V současné době student druhého ročníku Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář.

2 komentáře

Martina PistelakovaPosted on8:31 am - Srp 28, 2019

Dobry den pani Wildmannova,

mam 13 letou fenku, Italsky chrtik, v pondeli se ji stalo, jakoby ji neco pichlo do prave zadni nohy. Zvedala ji pri chuzi a nechtela na ni slapnout. Bedlive jsem ji zkoumala a nic nikde bodnuteho jsem na tlape nenasla. Oplachla ji, masirovala a ona pak na ni zacala normalne stoupat.

Ale od te doby je nejaka smutna a prijde mi, ze nechce chodit, chodi i nejak divne. A dneska, kdyz ji cuchal jiny pes a zduchnul do ni, zase tu packu zvedla a proste nejak divne chodila.

Prijde mi, ze ji neco boli a resi to klidem, nez chuzi…

Asi pres trictvrte rokem jsem s ni byla na fyzioterapii na Ruzyni, ale oni vubec nekomunikovali na maily, vubec to s nimi nefungovalo dal. Byla jsem tam tehdy s moji fenkou ohledne bolesti zad. Tak si proste myslim, ze fyzio uvita a oceni.

Budu rada za Vasi reakci a snad se uvidime na videnou :),
Martina

  Zuzana WildmannováPosted on4:57 pm - Srp 29, 2019

  Dobrý den, pes s takovým problémem patří na veterinu a ne na rehabilitaci. Podle popisu může jít o osinu v noze. Pokud veterinář neshledá žádný stav k léčbě, teprve potom můžete na rehabilitaci.

Leave a Reply