Zuzana Wildmannová, DiS., DoTh.

s-BlboušovouVystudovala jsem Střední odbornou školu veterinární a zemědělskou, v oboru Veterinární technik a v září 2016 jsem se stala  doporučeným terapeutem Dornovy metody pro zvířata. Věnuji se Osteodynamice (Dornově metodě) pro lidi a hirudoterapií pro lidi i zvířata. V  říjnu 2016 jsem se registrovala jako soukromý veterinární technik – fyzioterapeut u Krajské veterinární správy pro Karlovarský kraj v Karlových Varech.

Jsem akreditovaným lektorem první pomoci a autorkou projektu PRVNÍ POMOC PRO PSY .

Jako lektor působím také v Institutu zdraví zvířat a moje semináře první pomoci pro psy jsou povinným blokem vzdělávacího systému v tomto institutu.

V roce 2022 jsem ukončila studium na Vyšší odborné škole zdravotnické v Praze a stala se tak zdravotnickým záchranářem. Ve volném čase se věnuji studiu oboru Automechanik na Střední průmyslové škole dopravní v Praze.

logo_doporucak

Od dětství jsem byla koňákem a koně mě provázeli až na vysokou školu, kde jsem si pořídila svého prvního vysněného psa. Momentálně jsem majitelkou belgického ovčáka a stafbulky.  Ke koním jsem se vrátila prozatím jako terapeut a ne jako aktivní jezdec.  Úraz psa Agiho mě přivedl na myšlenku věnovat se fyzioterapii zvířat. Nejprve jsem se začala zabývat terapií pro psy, zejména Dornovou metodou, která mě pohltila natolik, že jsem se rozhodla začít ji praktikovat i na koních a lidech. K Dornově metodě přibyly další metody, související s pohybovým aparátem lidí i zvířat.
Působím v Praze a Středočeském kraji  a v Karlovarském kraji.  V Praze působím v provozovně v Roztokách.

 

Více informací o Dornově metodě pro koně naleznete na webových stránkách www.fyziokun.cz .

 

 

 g4321