PROVOZOVNA Praha

Provozovna v Praze  se nachází na adrese Verdunská 23 na Praze 6, nedaleko metra Dejvická, vedle Potrefené husy. Zvonek přímo na skleněné výplni dveří je označen mým jménem.  Vzhledem k tomu, že magistrát Prahy 6 zavedl modré zóny na parkování, je ideální využít parkoviště na Vítězném náměstí naproti České spořitelně, viz mapka níže(parkovné je 30Kč/hod). Z parkoviště trvá cesta cca tři minuty a můžete je využít na vyvenčení pejska před terapií po cestě. O víkendu a státních svátcích je možné parkovat i v ulici.

Protože je v místnosti zátěžový koberec, pokuste se prosím, pokud to bude jen trochu možné se vyvarovat před návštěvou procházkám v poli v deštivém počasí a a nebo v jiném, pejsky oblíbeném bahnitém terénu 🙂

Na terapie choďte prosím přesně ve stanovený čas- pokud přijdete dříve, buď v provozovně nejsem a nebo mám pacienta a vy budete čekat venku. Pokud víte, že se zpozdíte, oznamte mi to dostatečně dopředu. Pokud se bez omluvy nedostavíte na stanovený čas terapie, váš termín propadá a ošetření nebude poskytnuto- jakákoliv neohlášená větší časová prodleva mi nabourává harmonogram na zbytek dne.

mapka parkoviště