Vouchery v prodeji

Vouchery v prodeji

Poukaz_1000 copy Poukaz_1500 copy

poukázky na ošetření psa – dárek pro majitele psů a nebo dárek od majitele psa přímo svému psu 🙂

Vouchery zasílám v obálce, která je zabalena do obálky s „bublinkovou“ folií. Voucher si můžete nechat zaslat poštou a nebo vyzvednout osobně v Praze a nebo v Aši po domluvě. Vouchery platí od 30.1. a platí neomezeně dlouho, jsou přenosné. Nabídka platí pouze v regionech Praha a Středočeský kraj, Karlovarský kraj.

Vouchery jsou v platnosti od 30.1., protože mnohdy požaduji po majiteli kontakt na veterinárního lékaře, případně majiteli doporučím před ošetřením rtg snímek postižené oblasti, pokud pes má změnu v pohybovém vzorci, a ne vždy potřebné informace shromáždím během jednoho dne.

Poukaz_celkova copy Poukaz_Dornova_Edited copy

Ceny voucherů :

voucher na služby dle vlastního výběru v hodnotě 1.000,- Kč 1.000,- Kč
+ poštovné dle sazebníku ČP
voucher na služby dle vlastního výběru v hodnotě 1.500,- Kč 1.500,- Kč
+ poštovné dle sazebníku ČP
voucher na celkovou masáž psa 300,- Kč
+ poštovné dle sazebníku ČP
Voucher na Dornovu metodu včetně Breussovy masáže 550,- Kč
+ poštovné dle sazebníku ČP
*ČP = Česká Pošta
*nejsem plátce DPH

 

Voucher posílám po přijetí platby na účet, doporučeně a nebo si jej můžete po předchozí domluvě vyzvědnout osobně v Praze a nebo v Aši.

OBJEDNÁVKY přijímám prostřednictvím e-mailu fyzioterapie.psu@gmail.com, kam Vám zašlu platební údaje a po přijetí platby na účet a nebo potvrzení o proběhlé platbě odesílám voucher na udanou adresu doporučeně – pokud chcete mít jistotu, že dárek dorazí před Štědrým dnem, mohu poukaz poslat expresně (EMS).

 

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malý zvířat (43-001-R), Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky. Autorka projektu www.prvnipomocpropsy.cz a lektor seminářů první pomoci pro psy. V roce 2022 úspěšně ukončila studium Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze a stala se zdravotnickým záchranářem. Momentálně působí v pražské nemocnici na Urgentím příjmu a u soukromé zdravotnické záchranné služby. Tato profese je vedlejším koníčkem, stejně jako studium automechanického učiliště v dálkové formě. Autorka je majitelkou šestnácti a půl letého psa belgického ovčáka Agiho, pětileté stafbulky Kačenky a ročního belgického ovčáka Sabatona ( Tonyho).

2 Comments so far

Barbara NěmcováPosted on11:28 pm - Dub 3, 2018

Dobrý večer,

chtěla jsem se zeptat, zda je k Vám možné přjít s spejskem, kterého nic netrápí, i na relaxační masáž?

Předem mnohokrát děkuji za odpověď. 🙂

S pozdravem,
Barbara Němcová

Leave a Reply