Informace před objednáním

Informace před objednáním

OBJEDNÁVÁNÍ

 • Objednávání telefonicky a nebo sms je možné pouze v PRACOVNÍ DOBĚ. Na telefonáty a sms o víkendech a nebo svátcích nereaguji. E-mailovou adresu můžete využít kdykoliv. Na email odpovídám podle akutnosti a podle svých časových možností. Běžná doba odpovědi je do tří až sedmi dní.
 • Pokud vám nepřijde odpověď na mail a nebo zprávu nejpozději do sedmi dní, pravděpodobně mi zapadla- prosím, připomeňte se.
 • Nevyužívejte můj osobní facebookový profil k objednání mimo pracovní dobu a nebo dotazy!
 • Nežádejte po mně konzultace stavu vašeho psa po telefonu, prognozy a podobně. Pokud máte ke stavu psa snímky, lékařské zprávy, pošlete mi prosím všechno do mailu včetně popisu problémů.
 • U psů, kteří jsou v léčbě u veterináře a nebo v poslední době byli léčeni vyžaduji LÉKAŘSKOU zprávu.

Pokud chcete objednat psa  z důvodu kulhání,  pes má problémy s motorikou a nebo nechodí vůbec,  případně se stav u již objednaného psa změnil a nebo zhoršil, tak požaduji předem výsledek veterinárního vyšetření.

PES S AKUTNÍM PROBLÉMEM BEZ VETERINÁRNÍHO VYŠETŘENÍ NEBUDE OŠETŘEN.  Veterinární vyšetření je nutné k vyloučení kontraindikovaných stavů. Vašemu psu chci pomoci a ne mu způsobit zhoršení stavu a nebo jiné komplikace. Děkuji za pochopení. 

ZRUŠENÍ TERMÍNU

Zrušení termínu je možné nejpozději 24 hodin před terapií.

Pokud termín zrušíte v den terapie, nepřijdete bez zrušení termínu, požaduji penále za blokování termínu a mého času ve výši 50% terapie převodem na účet a sice za každého objednaného psa. Po úhradě je možné objednání dalšího termínu. Bankovní spojení naleznete v kontaktech a jako variabilní symbol uveďte prosím datum původního termínu.
(V případě náhlého zhoršení zdravotního stavu psa a v jiných opodstatněných důvodech zrušení termínu bude penále prominuto.)

Penále ve výši 50% ceny terapie účtuji také v případě, že se majitel se psem dostaví, ale ošetření neproběhne z důvodu překážky na straně majitele (nezvladatelný a nebo agresivní pes, nesdělení zdravotního stavu psa, surové zacházení majitele se psem).

CHOĎTE PROSÍM PŘESNĚ NA ČAS

Není možné přijít na terapii o půl hodiny dříve, zřejmě před vámi někdo je, připravuji se na další terapii a podobně. Pokud víte, že máte zpoždění, dejte prosím vědět dopředu. Mohu tolerovat zpoždění maximálně 15 minut. Pokud budete mít zpoždění více jak 15 minut, terapie bude zrušena.

MĚJTE SVÉHO PSA NA VODÍTKU

Provozovna v Roztokách je u frekventované silnice a navíc je vchod společný s butikem s oblečením. Nerada bych řešila stížnosti na volně pobíhajícího psa v butiku a případné škody jím způsobené.

INFORMACE K TERAPII

 • váš pes bude při terapii ležet na boku, stát a sedět. Je tedy nutné, aby pes byl schopen si lehnout na povel a nebo se nechat položit a zůstat v této poloze.
 • pokud bude ze strany majitele ke psu jakýkoliv náznak agrese a nebo fyzického trestu, bude velice rychle vyprovozen ze dveří..(bohužel se stává…)
 • pes minimálně tři dny před terapií nesmí absolvovat žádnou jinou formu fyzioterapie, očkování, čipování, čištění zubů v narkoze a podobně. Nechte prosím tělo psa zotavit tři dny, lépe týden.
 • minimálně tři dny po terapii je nutný klidový režim psa- žádné tréninky, závody, aportování.
 • PŘED OŠETŘENÍM JE NUTNÉ SDĚLIT TERAPEUTOVI PODROBNĚ ZDRAVOTNÍ STAV PSA.

NA TERAPIE NEVOĎTE HÁRAJÍCÍ FENY

Pokud pominu znečištění prostor, tak na terapie chodí i další psi a pro psy-samce může být předchozí přítomnost hárající feny opravdu problém.
Hárající feny neošetřuji a nevoďte je prosím ani jako doprovod.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malý zvířat (43-001-R), Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky. Autorka projektu www.prvnipomocpropsy.cz a lektor seminářů první pomoci pro psy. V roce 2022 úspěšně ukončila studium Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze a stala se zdravotnickým záchranářem. Momentálně působí v pražské nemocnici na Urgentím příjmu a u soukromé zdravotnické záchranné služby. Tato profese je vedlejším koníčkem, stejně jako studium automechanického učiliště v dálkové formě. Autorka je majitelkou šestnácti a půl letého psa belgického ovčáka Agiho, pětileté stafbulky Kačenky a ročního belgického ovčáka Sabatona ( Tonyho).

5 Comments so far

Martina PistelakovaPosted on8:31 am - Srp 28, 2019

Dobry den pani Wildmannova,

mam 13 letou fenku, Italsky chrtik, v pondeli se ji stalo, jakoby ji neco pichlo do prave zadni nohy. Zvedala ji pri chuzi a nechtela na ni slapnout. Bedlive jsem ji zkoumala a nic nikde bodnuteho jsem na tlape nenasla. Oplachla ji, masirovala a ona pak na ni zacala normalne stoupat.

Ale od te doby je nejaka smutna a prijde mi, ze nechce chodit, chodi i nejak divne. A dneska, kdyz ji cuchal jiny pes a zduchnul do ni, zase tu packu zvedla a proste nejak divne chodila.

Prijde mi, ze ji neco boli a resi to klidem, nez chuzi…

Asi pres trictvrte rokem jsem s ni byla na fyzioterapii na Ruzyni, ale oni vubec nekomunikovali na maily, vubec to s nimi nefungovalo dal. Byla jsem tam tehdy s moji fenkou ohledne bolesti zad. Tak si proste myslim, ze fyzio uvita a oceni.

Budu rada za Vasi reakci a snad se uvidime na videnou :),
Martina

  Zuzana WildmannováPosted on4:57 pm - Srp 29, 2019

  Dobrý den, pes s takovým problémem patří na veterinu a ne na rehabilitaci. Podle popisu může jít o osinu v noze. Pokud veterinář neshledá žádný stav k léčbě, teprve potom můžete na rehabilitaci.

Zuzana WildmannováPosted on6:24 pm - Úno 21, 2021

Dobrý den, samozřejmě. Objednávky termínu nejlépe mailem.

S pozdravem

Zuzana Wildmannová

Ivana RubešováPosted on3:13 pm - Kvě 31, 2021

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi domluvit na objednání našeho psíka (Švýcarský ovčák) k rehabilitaci (Dorneova metoda).
Již dlouhodobě má problémy s pohybovým aparátem, momentálně hodně kulhá na přední levou nohu. Návštěvu veterináře máme objednanou opět na středu, takže poté bych mohla vzít sebou i dokumentaci.
Prosím o návrh termínu, pro mě nejlépe každý pracovní den po 16:00h.
Velmi děkuji a přeji hezký
S pozdravem

Ivana Rubešová
736643625

Leave a Reply