SLUŽBY BUDOU POSKYTOVÁNY I PŘES OPATŘENÍ OD 1.3.2021!

SLUŽBY BUDOU POSKYTOVÁNY I PŘES OPATŘENÍ OD 1.3.2021!

Vážení zákazníci, 

služby z mé strany jsou poskytovány po celou dobu vládních opatření a nebude tomu jinak ani v současném, nejpřísnějším stavu. 

Já jako soukromý veterinární technik registrovaný u KVS Karlovy Vary poskytuji veterinární péči, která samozřejmě omezena není. 
Vy jako majitel zvířete MÁTE PRÁVO mé služby vyhledat i v době, kdy nesmíte cestovat mezi okresy, protože NEZBYTNÁ PÉČE O ZVÍŘE NESMÍ BÝT ZAKÁZÁNA. 

Každý, kdo se objedná a dostane termín v této době automaticky obdrží sms (proto pište váš telefon i do objednávky mailem) s elektronickou pozvánkou s datumem a časem vaší návštěvy. 
Pokud by případné kontrole toto nestačilo, pro jistotu si na cestu vyplňte čestné prohlášení o vycestování z okresu, které můžete stáhnout ZDE.

Komunisti dokázali obehnat drátem celý stát, ale současná vláda to dohnala opravdu k dokonalosti…. Věřme v lepší zítřky. Ale ANO, lépe už bylo…. 

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malý zvířat (43-001-R), Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky. Autorka projektu www.prvnipomocpropsy.cz a lektor seminářů první pomoci pro psy. V roce 2022 úspěšně ukončila studium Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze a stala se zdravotnickým záchranářem. Momentálně působí v pražské nemocnici na Urgentím příjmu a u soukromé zdravotnické záchranné služby. Tato profese je vedlejším koníčkem, stejně jako studium automechanického učiliště v dálkové formě. Autorka je majitelkou šestnácti a půl letého psa belgického ovčáka Agiho, pětileté stafbulky Kačenky a ročního belgického ovčáka Sabatona ( Tonyho).

Leave a Reply