Opatření ohledně Covid-19

Opatření ohledně Covid-19

Vážení zákazníci, 

 od 27.4. je provozovna opět otevřena.


Vzhledem k akutální situaci s pandemií koronaviru a nařízení vlády jsem nucena přistoupit k těmto opatřením: 

  • Na terapii smí být v provozovně přítomen pouze pes a jeho majitel. Navštěvujte provozovnu prosím bez dalšího doprovodu (včetně dětí).
  • Dle platného nařízení vlády vstupujte do provozovny se zakrytými ústy a nosem.
  • Vyhrazuji si právo odmítnout ošetřit psa majitele, který jeví známky jakéhokoliv respiračního onemocnění.
  • Provozovna je pravidelně po každém návštěvníkovi vytřena desinfekčním prostředkem v koncentraci bezpečné pro zvířata. Na terapie choďte přesně na čas, není možné ošetřit psa při vašem dřívějším příchodu, mezi terapiemi probíhá úklid. 
  • V provozovně je pro vás k dispozici desinfekční roztok na ruce. 

 

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malý zvířat (43-001-R), Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky. Autorka projektu www.prvnipomocpropsy.cz a lektor seminářů první pomoci pro psy. V roce 2022 úspěšně ukončila studium Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze a stala se zdravotnickým záchranářem. Momentálně působí v pražské nemocnici na Urgentím příjmu a u soukromé zdravotnické záchranné služby. Tato profese je vedlejším koníčkem, stejně jako studium automechanického učiliště v dálkové formě. Autorka je majitelkou šestnácti a půl letého psa belgického ovčáka Agiho, pětileté stafbulky Kačenky a ročního belgického ovčáka Sabatona ( Tonyho).

Leave a Reply