Spolupracující veterinární lékařka MVDr. Romana Kastlová

Spolupracující veterinární lékařka MVDr. Romana Kastlová

Klinika Animal Hope na Praze 3 se sympatickou sestřičkou i paní doktorkou slaví  letos v únoru svoje první narozeniny. Prostředí krásné, ceny více než příznivé. K dnešnímu dni jsme společně navázaly spolupráci a MVDr. Romana Kastlová je spolupracující veterinární lékař. Každý terapeut Dornovy metody vyškolený Andreou Dunovou v České škole Dornovy metody – zvířata je trvale pod dohledem lektorky. Jedním z pravidel, aby se terapeut stal Doporučeným terapeutem ( DoTh.) je, aby měl spolupracujícího minimálně jednoho veterinárního lékaře, který s terapeutem konzultuje stav pacienta, popřípadě dohlíží na terapii osobně, v případě, že se jedná o komplikovanou diagnozu.
Pacienti, navštěvující tuto kliniku mají možnost využít své služby přímo v prostorách veterinární kliniky, kde bude k dispozici jak Dornova metoda, tak rehabilitace na gymballech.
http://animal-hope.cz/

Fotka uživatele Belgian Fox- fyzioterapie, rehabilitace a masáže psů.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky a lektor první pomoci, akreditovaný zkouškou MŠMT. V současné době student Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář.

Leave a Reply