Odborné konzultace pro absolventy základního kurzu Dornovy metody pro zvířata

Odborné konzultace pro absolventy základního kurzu Dornovy metody pro zvířata

Co znamená odborná konzultace a jak probíhá?

Odborné konzultace jsou určeny absolventům základního kurzu Dornovy metody pro zvířata, kteří se chtějí ve znalostech z kurzu zlepšovat a chtějí se učit správně metodu provádět pod dozorem zkušeného terapeuta.  V praxi to znamená, že si přivedete svého psa a nebo zdravého psa svých známých, kamarádů a nebo rodinných příslušníků, kteří vám na trénink metody psa propůjčí. Cílem odborné konzultace je procvičení jednotlivých hmatů pod dozorem, ujasnění nepřeností, zodpovězení dotazů a získání sebejistoty v provádění této metody.

  • pes, kterého přivedete MUSÍ být zdravý  a ošetření psa bude pouze preventivní. Absolvent základního kurzu neřeší zvířata s obtížemi pohybového aparátu.
  • odborný konzultant nezajišťuje psa na konzultaci- psa si přivádíte sami k terapeutovi do pracovny.
  • konzultace je zpoplatněna ze strany absolventa kurzu ve výši ceny terapie psa Dornovou metodou (viz ceník)

Na konzultace se prosím přihlašujte mailem : fyzioterapie.psu@gmail.com

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malý zvířat (43-001-R), Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky. Autorka projektu www.prvnipomocpropsy.cz a lektor seminářů první pomoci pro psy. V roce 2022 úspěšně ukončila studium Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze a stala se zdravotnickým záchranářem. Momentálně působí v pražské nemocnici na Urgentím příjmu a u soukromé zdravotnické záchranné služby. Tato profese je vedlejším koníčkem, stejně jako studium automechanického učiliště v dálkové formě. Autorka je majitelkou šestnácti a půl letého psa belgického ovčáka Agiho, pětileté stafbulky Kačenky a ročního belgického ovčáka Sabatona ( Tonyho).

Leave a Reply