Než se objednáte…

Než se objednáte…

Přečtěte si prosím následující informace dříve, než se rozhodnete mě kontaktovat : 

  • vzhledem k tomu, že jsem stále častěji kontaktovaná o víkendech, svátcích, v brzkých ranních a nebo naopak nočních hodinách, prosím abyste mě kontaktovali POUZE v pracovní dny v době 8:00-19.00. Mám také svůj volný čas a nemohu a nechci být k dispozici 24 hodin denně. Pokud máte pocit, že váš dotaz nesnese odkladu, mail a nebo dotaz na oficiální facebookovou stránku (ne soukromý profil) můžete samozřejmě poslat v kteroukoliv denní i noční hodinu, odpovězeno vám na něj bude ve výše uvedené době. 

 

  • můj osobní facebookový profil není médium pro komunikaci 24/7. I když jsem ochotná a hojně s majiteli psů přes svůj profil komunikuji a nemám s tím problém, dodržujte prosím pracovní dobu a respektujte moje soukromí a čas na odpočinek. Ačkoliv virtuální síť svádí k tomu kohokoliv a kdykoliv kontaktovat, kontaktovaný nemusí být úplně nadšen ze zprávy v jednu v noci ohledně kulhajícího psa (ano, opravdu jsou mezi vámi tací, kteří nemají zábrany mi psát v sobotu v jednu ráno!)

 

  • pokud jste se psem absolvovali terapii a máte akutní a bezodkladný dotaz ke stavu psa po terapii, piště SMS, zavolám zpět a to samozřejmě kdykoliv i mimo pracovní dobu. Pro moje svěřence a jejich akutní problémy jsem k dispozici neustále (akutní problém není žádost o termín na další terapii…)

 

  • pokud se objednáte na terapii a nedostavíte se bez omluvy, před dalším objednáním požaduji úhradu penále ve výši 300 Kč.  Zrušení termínu je možné nejdéle 24 hodin před termínem, pokud tak neučiníte, váš termín je považován za neomluvený. Na vaše místo čeká většinou další zájemce o termín, proto pokud víte předem, že se na termín nemůžete dostavit, zrušte jej prosím co nejdříve.
    Číslo účtu : 4774633379/0800, variabilní symbol – vaše telefonní číslo.

 

  • nežádejte po mně hodinové telefonické konzultace. Nežádejte mě o stanovisko, diagnozy, prognozy. (Moje křišťálová koule je bohužel rozbitá a z kávové sedliny zatím věštit neumím.)  Pokud máte se svým psem problém, objednejte se na terapii. Konzultace je samozřejmě součástí terapie, na vaše dotazy budu moci odpovědět zodpovědněji, až psa uvidím a vyšetřím

 

  • pokud váš pes kulhá,  měl úraz, srazilo ho auto, někde spadl a nebo se jinak zranil, NENÍ MOŽNÉ psa ošetřit bez předchozího veterinárního vyšetření! 

 

Děkuji za dodržování těchto pravidel a těším se na Vaši návštěvu.

 

 

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi, respektive Osteodynamiky a lektor první pomoci, akreditovaný zkouškou MŠMT. V současné době student Vyšší odborné školy zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář.

2 komentáře

Klára PiškaninováPosted on11:41 pm - Pro 2, 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda ošetřujete miminka pomocí Kraniosakrální osteopatie a Osteodynamiky? Mám tříměsíční dceru a po přečtení informací o KiSS/ KiDD SYNDROM od paní Dunové si myslím, že je to to, co nás teď trápí. Pokud tedy ošetřujete a je možné Vás navštívit v Praze, prosím moc o termín. Předem děkuji a jsem s pozdravem Klára Piškaninová tel. 720759760

Leave a Reply